fbpx

O stronie

Cel

Strona leszczkow.pl została założona 12 sierpnia 2015 roku jako serwis lokalny. Głównym celem projektu jest poznanie Naszej miejscowości z tej drugiej, nieodkrytej strony a także tradycji, historii oraz wielkich osobowości.

Dzielmy się

Może Twoją pasją są kwiaty i ogród, gotowanie lub fotografia? To odpowiednie miejsce aby podzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi.

Znasz ciekawą osobę z miejscowości o której warto napisać, lub może sam/sama nią jesteś? Pozwól poznać historię tej osoby innym i napisz do mnie a zajmę się przygotowaniem specjalnego artykułu.

Niech to będzie serwis tworzony przez Nas – dla Nas. Strona jest otwarta na Twoje sugestie, więc jeśli coś Ci się nie podoba, chcesz coś zmienić, dodać – napisz do mnie poprzez zakładkę kontakt, bądź skontaktuj się ze mną osobiście.

O założeniu

Pomysłodawcą i realizatorem strony jestem ja, Wasz bliższy bądź dalszy sąsiad – Grzegorz Lipski. Plan pojawił się w mojej głowie w pod koniec 2013 roku, lecz brakowało mi wtedy odpowiedniej wiedzy potrzebnej do wykonania strony internetowej, sprzętu, odpowiedniego kapitału a przede wszystkim czasu. Znalazłszy w tegoroczne wakacje trochę więcej wolnego czasu zbudowałem tę witrynę. Nie jest ona sponsorowana, nie bierze udziału w żadnym programie czy projekcie – jest to zwykła strona bez żadnych haczyków. Mam nadzieję że razem zbudujemy potężny serwis, a inne miejscowości będą mogły Nam tylko pozazdrościć 🙂

Od 2018 roku prowadzę również stronę https://widok360.pl, gdzie przedstawiam świat w 360 stopniach. Polecam zajrzeć 😉