Konkurs na najciekawsze zdjęcia z Leszczkowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Leszczków w obiektywie”. Wyślij nam zdjęcia i wygraj wyjątkowe nagrody! Do zgarnięcia trzy fotoobrazy.

Każdy z nich został wykonany na wysokiej jakości płótnie canvas, nadciągniętego na sosnowe krosno malarskie. Dodatkowo fotoobrazy posiadają zadrukowane boki oraz zawieszkę do do łatwego montażu na ścianie.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Zapewne nieraz spacerowałeś po Leszczkowie i coś przykuło Twoją uwagę, zrobiłeś wtedy zdjęcie. Dziś leży ono zapomniane na dysku komputera, komórki lub po prostu w szufladzie. Dziś jest doskonały moment aby podzielić się nim z innymi!

Zdjęcie nie musi być profesjonalne, możesz je zrobić komórką lub nawet zeskanować stare zdjęcie z albumu rodzinnego. Każdy ma szansę na wygraną, a komisją oceniającą zdjęcia będziecie Wy sami!

Zdjęcia wraz z wymaganymi danymi jak tytuł oraz imię i nazwisko autora możecie przesyłać na adres konkurs.leszczkow@gmail.com. Warto załączyć również krótki opis oraz napisać w którym miejscu została wykonana fotografia. Na zdjęcia czekamy do 5 listopada 2017 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu

Po otrzymaniu od Was fotografii załączymy je do posta na fanpage’u leszczkow.pl (warto polubić aby nic nie umknęło ;)) gdzie do 1 grudnia będziecie mogli głosować na najciekawsze z nich poprzez zareagowanie na wybrane zdjęcia. Trzy osoby których zdjęcia uzyskają największą liczbę reakcji (like’ów, serduszek itd.) otrzymają kolejno:

  • za pierwsze miejsce fotoobraz o wymiarach 70/50 cm przedstawiający Aleję Kasztanową
  • za drugie miejsce fotoobraz o wymiarach 60/40 cm przedstawiający zieloną łąkę
  • za trzecie miejsce fotoobraz o wymiarach 40/30 cm przedstawiający staw.

Do momentu rozstrzygnięcia konkursu zwycięscy nie będą znani. Zdjęcia na które będziecie głosowali będą podpisane jedynie tytułem oraz ewentualnie opisem.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia! 😀

Sprawdź Regulamin Konkursu

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *