Idź na wirtualny spacer po Leszczkowie!

Google Street View daje możliwość zwiedzania świata z perspektywy przechodnia nie ruszając się sprzed komputera. Google uwieczniło niemal wszystkie miasta oraz sporo mniejszych miejscowości, natomiast nie naszą. Postanowiłem to zmienić i niemal każdą wolą chwilę w miesiącach wakacyjnych poświęciłem na fotografowaniu Leszczkowa.

Zdjęcia wykonałem w ponad 250 lokalizacjach wzdłuż dróg asfaltowych, polnych i leśnych. Nie zabrakło również miejsc szczególnych jak Kurhan czy Aleja Kasztanowa.

Leszczków – mapa Google Street View

Jak uruchomić Street View?

Korzystając z telefonu musimy pobrać aplikację Street View, natomiast na komputerze wystarczy że przejdziemy do mapy.google.pl i odnajdziemy interesujący nas obszar. Następnie przeciągamy pomarańczowego ludzika (prawy dolny róg) w miejsce na mapie. Jeśli zrobimy to na niebieską kropkę lub linię, włączy się tryb spacerowy w którym możemy przemieszczać się pomiędzy kolejnymi punktami oraz rozglądać się dookoła.

Przeciągnij ludzika i upuść nad niebieskim kółkiem lub linią

Oto niektóre zdjęcia sferyczne:

 

Korzystając ze Street View, można również zwiedzać zabytki z całego świata, podziwiać cuda natury a przede wszystkim odkrywać nowe, nieznane dotąd miejsca, niekiedy niemożliwe do zwiedzenia jak na przykład Międzynarodowa Stacja Kosmiczna!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *